Prelegenci

"The Money Show"

Przedstawiamy Państwu sylwetki naszych przelegentów,
tytuł i kluczowe zagadnienia wykładu,
oraz krótką biografię każdego z nich.

Jordan Belfort

 

5 KLUCZOWYCH ELEMENTÓW, BY STAĆ SIĘ MISTRZEM W ZAMYKANIU TRANSAKCJI

 

Doświadcz prawdziwego Wilka z Wall Street, Jordana Belforta, na żywo i osobiście, gdy prezentuje najbardziej porywający i ekscytujący wykład szkoleniowy z zakresu sprzedaży, jaki kiedykolwiek pojawił się w świecie biznesu, przyprawiony zabawnymi i angażującymi historiami z jego niezwykłych życiowych doświadczeń.

 

JB dzieli się niezwykle interesującymi historiami z hollywoodzkiego hitu "Wilk z Wall Street", a następnie zagłębia się w historię swojego legendarnego Systemu Sprzedaży Prostej Linii oraz wyjaśnia, dlaczego zainspirował się do jego stworzenia.

 

Następnie Jordan dokładnie analizuje: "5 Kluczowych Elementów Sprzedaży i Perswazji Prostej Linii", w tym jak opanować swoją "Wewnętrzną Grę" oraz "Zewnętrzną Grę" dla sukcesu. Po tym spotkaniu opuścisz salę pełen energii, wyedukowany, rozbawiony... i wyposażony w narzędzia, które potrzebujesz, by stać się mistrzem w zamykaniu transakcji i czołowym specjalistą w swojej dziedzinie

 

 

BIOGRAFIA:

 

W latach 90-tych Jordan Belfort stworzył jedną z najbardziej dynamicznych organizacji sprzedażowych, o której szybko stało się głośno na Wall Street. To jednak nie tylko jego sukcesy, lecz także seria spektakularnych i głośno komentowanych upadków uczyniły go postacią, wzbudzającą ogromne zainteresowanie i cieszącą się wielką popularnością.

 

Ucząc się na swoich porażkach i wyciągając wnioski z bolesnych doświadczeń, Jordan Belfort ponownie wypłynął na powierzchnię sterując organizacją odnoszącą niebywałe sukcesy biznesowe.

Dziś dzieli się tą wiedzą zarówno z organizacjami, jak i drobnymi przedsiębiorcami, a jego strategie oraz techniki motywacyjne są już żywą legendą.

 

Jordan Belfort jest autorem dwóch książek, które szybko stały się bestsellerami. Zostały wydane w 22 krajach i przetłumaczone na 18 różnych języków. O Jordanie rozpisywały się czasopisma na całym świecie i do dziś jest zapraszany do stacji telewizyjnych, takich jak CNN, CNBC, Headlines News oraz BBC.

 

Jordan twierdzi, że „najlepszy rewanż to ogromny sukces”, dlatego jeżeli marzysz o tym, by utrzeć nosa wszystkim niedowiarkom, którzy podcinają Ci skrzydła i zniechęcają do działania, dołącz do nas!

Ludwik Sobolewski

 

Jak wybrać się w podróż marzeń

 

 • Podróż życia i podróż marzeń

 • Czy inne światy istnieją?

 • Podróż w głąb samego siebie

 • Pieniądze w życiu Podróżnika

 

 

BIOGRAFIA:

 

Doktor nauk prawnych, radca prawny, menedżer instytucji finansowych i ekspert rynków kapitałowych. Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego i studia doktoranckie w zakresie historii prawa, ekonomii i filozofii na Universite Pantheon Assass (Paris II).

 

Pracował na Uniwersytecie Jagiellońskim, w Urzędzie Rady Ministrów, a następnie w roku 1994 został wiceprezesem Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych SA. W roku 2006 wygrał konkurs na stanowisko prezesa zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (i ponownie w roku 2010), pełnił tę funkcję do roku 2013. W roku 2013 wybrany na stanowisko prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Bukareszcie (BVB). W latach 2015-2016 przewodniczący rady dyrektorów narodowego operatora usług pocztowych w Rumunii (Posta Romana).

Członek rad nadzorczych wielu przedsiębiorstw.

 

Obecnie jest partnerem zarządzającym warszawskiej kancelarii adwokatów i radców prawnych Sobolewski Kielska Dąbrowska Grabowska, a także wspólnikiem w firmie doradczej Qualia Advisory.

Mateusz Wróbel

 

Presja to przywilej,

czyli jak start up ma wygenerować

100 mln zł sprzedaży w rok!

 

 • Do jakiej społeczności przynależeć, aby się rozwijać?

 • Jak wykorzystać odpowiednią strategię?

 • Jak wytworzyć odpowiednią skalę?

 • Jak zaplanować wizje swojej przyszłości?

 

 

BIOGRAFIA:

 

Przedsiębiorca, coach liderów, mówca motywacyjny specjalizujący się w mentoringu oraz budowaniu samodzielnych zespołów.

Od 10 lat związany z branżą sprzedaży.

 

Konsekwencji i dyscypliny uczył się zawodowo grając w piłkę nożną. Zwolennik tezy, że ciężka praca zawsze przynosi efekty. Autor książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”, która przekazuje know-how oraz narzędzia niezbędne do zaplanowania i ukierunkowania swoich działań na sukces.

 

Aktywnie rozwijający 6 firm, których jest współwłaścicielem. Prezes Zarządu Supreme Energy, lidera wśród firm prowadzących sprzedaż produktów z branży OZe w Polsce. Firma liczy dwa lata działalności, współpracuje z ponad 180 handlowcami, zatrudnia ponad 30 pracowników biurowych, a jej wartość jest wyceniana na kilkanaście milionów złotych.

 

Jeszcze w tym roku planowana jest ekspansja na rynek niemiecki oraz stworzenie unikatowej, jedynej takiej w Polsce aplikacji dla pracowników z dostępem do wiedzy i strefą szkoleniową. Nie zwalnia tempa – stale inspiruje, inwestuje i mierzy wysoko!

Christopher Samael Sadecki

 

Hejting i Stalking historia prawdziwa,

czyli jak walczyć i zapobiegać.

 

 

BIOGRAFIA:

 

Inwestor, ale przede wszystkim przedsiębiorca, finansista i analityk biznesowy, trener mentalny i publicysta. Redaktor naczelny magazynu „Businessman Today”.

 

Pełni funkcję Ambasadora Dobrej Woli
w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka.

 

Od ponad jedenastu lat prowadzi międzynarodową działalność szkoleniową, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi komunikacyjnych w czterech obszarach życia i biznesu, czyli sprzedaży, marketingu, samorealizacji oraz reklamy.

 

Autor teorii innerbuilding, czyli budowy i umacniania siły psychicznej.

Wielokrotnie nagradzany za osiągnięcia w dziedzinie zarządzania oraz książki, których jest autorem: „Poznaj siebie” oraz “Poznaj Świat i Spotkaj Siebie”.

Grzegorz Celeban

 

Niewidzialna sprzedaż, czyli co zrobić by klient desperacko pragnął tego co sprzedajesz –

Twojego produktu

 

 • Jak przekonać do zakupu kobiecą część mózgu?

 • Czego Władca Pierścieni uczy nas o procesie podejmowania decyzji przez klienta i jak to wykorzystać?

 • Co zrobić by Twoi klienci "sami" wpadli na pomysł by Cię polecać?

 

 

BIOGRAFIA:

 

Dyrektor Generalnym Votum S.A., Dyrektor Generalnym DSA Investment S.A. oraz Członek Rady Nadzorczej Votum Robin Lawyers S.A.

 

Zrekrutował ponad 2300 sprzedawców do zespołów sprzedażowych. Przeprowadził ponad 10 000 spotkań biznesowych z klientami. Posiada 17 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (zaczynał od starej dobrej akwizycji door to door).

 

Szkolił sieci sprzedaży w Polsce, Szwajcarii, na Czechach i Słowacji.

Założyciel “Nabici przez Banki”, konto obserwowane przez blisko 100 000 osób - portalu dla Kredytobiorców, którym wygenerował ponad 100 000 leadów (klientów chętnych na spotkanie z doradcą).

 

Wraz z zespołem spisał ponad 9000 umów w sprawach Frankowiczów przeciwko bankom oraz pomógł odzyskać ponad 400 milionów złotych roszczeń w sprawach odszkodowawczych (ponad 6500 spraw spisanych z klientami).

 

Profile „Grzegorz Celeban”, na których dzieli się wiedzą sprzedażową na platformach takich jak: Facebook, Tik Tok, YouTube, Instagram i LinkedIn, przyciągają ponad 220 000 obserwujących.

Fryderyk Karzełek

 

Jak pokochać sprzedaż?

 

 • sprzedaż jako najbardziej podniecająca czynność,
  którą można robić w ubraniu

 • sprzedaż jako pomoc drugiemu człowiekowi
  w podjęciu decyzji, która uczyni jego życie lepszym

 • sprzedawca to jeden z najbardziej elitarnych zawodów świata

 

 

 

BIOGRAFIA:

 

Ekspert, mentor i doświadczony szkoleniowiec z dziedziny rozwoju osobistego, sprzedaży naturalnej i finansów.  Autor książek: „Sprzedaż naturalna”, “Heksagon Szczęścia”, „Problemy są dobre” czy „Obudź się”, stanowiącej autobiograficzny poradnik z zakresu finansów i rozwoju osobistego.

 

Uczy, jak zmieniać swoje życie, nawyki oraz jak być szczęśliwym człowiekiem. Każdego poranka, o godzinie 5:55, w Klubie 555 budzi kilka tysięcy osób, które chcą pozytywnie rozpocząć dzień i wdrożyć w swoje życie 13 nawyków ludzi sukcesu, aby stworzyć ze swojego życia prawdziwe Arcydzieło.

 

W 2019 roku ruszył pieszo ze swojego domu w Jastrzębiu Zdroju do Santiago de Compostela, wciąż prowadząc poranne transmisje klubu. Wierzy, że życie stawia przed nami różne wyzwania, ale odpowiednie nawyki pozwalają pokonać nawet największe bariery.

Łukasz Milewski

 

Pieniądze Nigdy Nie Śpią

 

 

BIOGRAFIA:

 

Ojciec rozwoju osobistego w Polsce. Mówca Transformacyjny, który swoimi wydarzeniami dotarł już do ponad 1 mln ludzi w Polsce i na świecie. Motywator, który dodaje siły i wiary - Twój Kibic.

 

Słynie z organizacji najbardziej spektakularnych wydarzeń rozwojowo-biznesowych. Współtwórca najlepszej szkoły speakerów "World Class Speaker".Autor czterech bestsellerów ściśle powiązanych z biznesem i rozwojem.

 

Ceniony mówca występujący na scenach Polski, Brazylii i Wielkiej Brytanii.Współuczestniczył i kreował marki najwybitniejszych jednostek z kraju i świata. Sprowadził do Polski i organizował wydarzenia z takimi gwiazdami jak: Nick Vujicic, Les Brown, Anthony Robbins, Gary Vaynerchuk, Blair Singer, T. Harv Eker, Garry Kasaprow, Allan Pease, Dan Millman, Fredrik Eklund i wielu innych.W wolnych chwilach konsultuje i wprowadza nowe marki na Polski rynek.

 

Jako Mentor osobiście wspiera najwybitniejsze jednostki w świecie biznesu, sportu, polityki. Jest szczęśliwym mężem Barbary Milewski. Wspólnie od ponad piętnastu lat współtworzą̨ projekty, które mają wpływ na setki tysięcy ludzkich istnień́.

 

Jako człowiek jest marzycielem, który jednocześnie twardo stąpa po ziemi.

Z niebywałą skutecznością realizuje swoje cele w życiu i biznesie.

Od wielu lat jego misją jest budowanie wiary w potencjał człowieka - w Ciebie.

Piotr Bijański

 

Nie skalujesz, bankrutujesz.

Stwórz i rozwiń sieć franczyzową.

 

 • jak wychodzić szybko i skutecznie z problemów finansowych
 • jak z lokalnej firmy zrobić ogólnopolską bądź międzynarodową sieć
 • od ponad 1,5 mln długów do największej sieci kancelarii w Polsce

 

 

 

BIOGRAFIA:

 

Przedsiębiorca z 17-letnim doświadczeniem, który wpadł w ponad 1,5 mln długów. Spłacił je i na podstawie zdobytej wiedzy stworzył ogólnopolską sieć kancelarii prawnych Twój Prawnik 24.

 

Wieloletni franczyzobiorca, a od 6 lat również franczyzodawca.

Regularnie zapraszany do telewizji i mediów internetowych jako ekspert ds. skalowania firm, restrukturyzacji, sytuacji kryzysowych i wychodzenia z długów.

 

Aktywny przedsiębiorca w wielu branżach, który inwestuje również w nieruchomości oraz startupy.

 

Twórca kanału na YouTube i projektu o nazwie Przedsiębiorca na Prostej, który łączy wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia.

 

Specjalista od skalowania i tworzenia firm w modelu franczyzowym. Twórca autorskiej koncepcji budowania firmy opartej o 6 fundamentów, która opiera się na metaforze kostki rubika.

Maciej Welman

 

Jak zarobić dodatkowy milion złotych na nieruchomościach?

 

 • ile warte są Twoje pieniądze

 • ile czasu trzeba przeznaczyć na zarobienie miliona złotych

 • systemy inwestowania w nieruchomości

 • dźwignią finansowa droga do sukcesu

 

 

BIOGRAFIA:

 

CEO w projekcie Flip Na Pierwotnym. Jego studia koncentrowały się na zarządzaniu i marketingu, jednak praktyczną drogę życiową wytycza mu sektor nieruchomości, z którym związał swoją drogę życiową.

 

Jeden z prekursorów flipowania na rynku pierwotnym w Polsce! Inwestuje na rynku pierwotnym nieprzerwanie od 2013 roku. Specjalizuje się w skutecznym i bezpiecznym realizowaniu flipów oraz niestandardowych koncepcjach inwestycyjnych, a także cesji nieruchomości.

 

Wieloletnie doświadczenie i owocna współpraca z deweloperami, prawnikami, pośrednikami kredytowymi, a także osobami zajmującymi się flipami pozwoliła mi wypracować sprawdzony mechanizm edukowania przyszłych inwestorów.W swoim portfolio ma już ponad 120 flipów. Jako członek teamu Flip na Pierwotnym pośredniczył w transakcjach z deweloperami na kwotę ponad 750 mln złotych.

 

Prowadzi szkolenia stacjonarne i online.

Prywatnie – fan motoryzacji w wydaniu sportowym.

Dawid Piątkowski

 

Jak kreować i łączyć biznesy?

 

 • sprzedaż jako najbardziej podniecająca czynność,
  którą można robić w ubraniu

 • sprzedaż jako pomoc drugiemu człowiekowi
  w podjęciu decyzji, która uczyni jego życie lepszym

 • sprzedawca to jeden z najbardziej elitarnych zawodów świata

 

 

 

BIOGRAFIA:

 

Biznesmen z aktywami wartości ponad 100 milionów złotych. Anioł biznesu specjalizujący się w tworzeniu, łączeniu i skalowaniu przedsiębiorstw.

Członek zarządu W&P Invest Group sp. z o.o., która w pierwszym roku działania wygenerowała sprzedaż produktów o wartości ponad 120 milionów złotych.

 

Członek zarządu DarmowyKredyt.pl sp. z o.o., z potencjałem miliardowym.

Od początku powstania marki, zespół odzyskuje kredytobiorcom zawyżane przez banki odsetki na kwotę ponad 43 milionów złotych.

 

Właściciel PCP Development & Investment z dorobkiem niemal 200 wybudowanych domów jednorodzinnych wartości ponad 80 milionów złotych.

 

Kontrowersyjny influencer, obserwowany przez setki tysięcy fanów. W 5 lat wygenerował organicznie ponad 350 milionów wyświetleń na social mediach.

 

Mentor, mówca i szkoleniowiec, który przemawiał publicznie kilkaset razy. Na eventach, szkoleniach stacjonarnych i online uczestniczyło ponad milionów Polaków.

 

Wydawca i autor 16 książek, w tym bestsellerów „Obsesja doskonałości” i „Umysł milionera” w kategorii „poradniki” TOP 5 w Empik.

Leszek Furmann

 

Metoda kaizen i fenomen 1% w biznesie?

 

 • Dlaczego nasz mózg przeciwstawia się zmianom?

 • Jak zhakować swój umysł i zacząć wreszcie iść do przodu?

 • Jak zmienić swój biznes za pomocą metody kaizen?

 

 

BIOGRAFIA:

 

Przedsiębiorca i trener mentalny. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2010 roku, kiedy podjął pracę na stanowisku dziennikarza sportowego w lokalnej gazecie, łącząc tym samym miłość do sportu i chęć do dzielenia się wiedzą.

 

Pierwszą firmę założył na drugim roku studiów.

Dziś jest prezesem zarządu ProEnergy - ogólnopolskiej spółki w branży energetycznej ze sprzedażą na poziomie ponad 50 mln złotych. Od 2018 roku pracuje jako trener mentalny z postaciami świata sportu i biznesu. Od tego czasu przeprowadziłem ponad 650 godzin szkoleniowych.

 

Wykładowca Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka.

Prywatnie miłośnik podróży, z bagażem doświadczeń obejmujących już ponad 30 krajów oraz wartością, jaką jest wolności wyboru, którą ceni sobie najbardziej w życiu zawodowym i prywatnym.

Kuba Midel

 

 

BIOGRAFIA:

 

Założyciel ogólnopolskiej sieci szkół mobile ENGLISH oraz marki odzieżowej Venerdi Menswear. Właściciel kilkudziesięciu nieruchomości, które regularnie przynoszą dochody pasywne. Twórca kanału na YouTube liczącego blisko 300 tys. subskrybentów. Na kanale porusza tematykę biznesu i inwestycji w nieruchomości. Założyciel grup szkoleniowych 'Fundamenty Finansowe' oraz 'Manufaktura Milionerów'. Pomysłodawca klubu 'Aktywni Rentierzy'. Pasjonat języków obcych i muzyki.

Uwielbia podróże, zwłaszcza te motocyklowe. Były sportowiec, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym.

 

Jest absolwentem I LO im. Kopernika w Łodzi oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Prywatnie - zakochany mąż i troskliwy ojciec dwójki dzieci.

Paweł Zouner

 

Jak nie tracić pieniędzy na inwestycjach
i w biznesie?

 

 • Praktyczne sposoby unikania inwestycji w ryzykowne projekty

 • 5 najczęstszych błędów popełnianych w procesie inwestycyjnym

 • Przykłady zrealizowanych inwestycji z uwzględnieniem poziomu dopuszczalnego ryzyka

 

 

 

BIOGRAFIA:

 

Adwokat, inwestor, przedsiębiorca. Od 14 lat specjalizujący się w prawnych (w tym sądowych, transakcyjnych i restrukturyzacyjnych) aspektach związanych z prowadzeniem procesów inwestycyjnych z udziałem nieruchomości komercyjnych.

 

Założyciel i Partner Zarządzający w Zouner Legal sp. k. Przez 8 lat zdobywał doświadczenie w renomowanych polskich i międzynarodowych Kancelariach Prawnych. Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim i Szkoły Głównej Handlowej. Paweł od ponad 14 lat jest zaangażowany w procesy zabezpieczania interesów polskich przedsiębiorców w procesach inwestycyjnych poczynając od inwestycji realizowanych przez inwestorów indywidualnych, kończąc na obsłudze korporacyjnej i procesowej projektów biznesowych.

 

Jako inwestor realizuje projekty gruntowe w ramach spółki GreenEvo, której jest założycielem i członkiem Zarządu.

 

Od czterech lat Członek Zarządu najstarszego Klubu Rotariańskiego w Polsce. Oficer Rotary ds. współpracy z Rotary Fundation. Członek Zarządu Stowarzyszenia przeciwko Nadużyciom Gospodarczym ANTIFRAUD.

Daniel Konieczny

 

6 Zasad Skutecznej Sprzedaży

 

 

 

BIOGRAFIA:

 

Międzynarodowy przedsiębiorca, inwestor, ekspert w dziedzinie sprzedaży, skalowania biznesu, stosujący dźwignię jeden do wielu.

 

Specjalista w business coachingu i wystąpień publicznych, zarówno online, jak i offline już od ponad 15 lat.

 

Obecnie wykładowca akademicki, biznes partner Boba Proctora, współpracujący jednocześnie z międzynarodowymi korporacjami, t.j.: Mercedes, Audi, bank HSBC, MerLife, Boyle Sportsa na rynku polskim, zagranicznym, jak i na bliskim wschodzie, m.in. w Dubaju.

 

Występował na scenie ze światowej sławy mówcami: Bobem Proctorem, Brianem Tracy, Jackiem Canfieldem, Nick Vujiciciem i wielu innych.

 

Jako certyfikowany trener „Fire Walk” Master NLP, nagrodzony został przez Andy Harringtona „Hale of Fame Public speaking Academy” za sprzedaż ze sceny na łączną kwotę 10 000 000 £

.

Cezary Andrzejczyk

 

prowadzący wydarzenie

 

 

BIOGRAFIA:

 

Ekspert w zakresie komunikacji korporacyjnej i doradztwa strategicznego, a także relacji inwestorskich i PR finansowego. Komunikacją marketingową zajmuje się od 2007 roku.

Przez pierwsze lata kariery pracował w polskich oddziałach największych globalnych agencji PR – Edelman Polska, H+K Strategies oraz MSL Group. Następnie przez rok pełnił funkcję rzecznika prasowego FM Banku, a w latach 2011-2017 pracował w międzynarodowym domu maklerskim XTB, gdzie był Dyrektorem PR na Polskę i Europę Centralną. Od lipca 2018 roku do marca 2019 zajmował stanowisko dyrektora komunikacji korporacyjnej w grupie Open Finance.

 

Obecnie prowadzi własną działalność doradczą. Jest również wspólnikiem w spółce doradczej Qualia Advisory, a także przewodniczącym Rady Programowej Fundacji Invest Cuffs.

 

Absolwent stosunków międzynarodowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku ekonomia. Ukończył także London School of Public Relations. Wierny kibic Realu Madryt i miłośnik ciężkiego rockowego brzmienia.

Instaforex - Broker CFD

 

Handluj lepiej, handluj mądrzej, handluj INSTA.

Dołącz do świata inwestycji na najwyższym poziomie!

 

Od 2015 roku jesteśmy regulowanym w Unii Europejskiej brokerem, z ugruntowaną pozycją na rynku. Potwierdzają to liczne nagrody jak choćby Nagroda Międzynarodowego Inwestora 2022

w kategorii Najlepszy Broker Forex.

 

CFD, czyli Kontrakty na Różnice Kursowe, to metoda inwestycyjna, która pozwala na osiąganie zysków zarówno przy wzroście, jak i spadku cen.

 

To szansa na uczestnictwo w globalnych rynkach bez konieczności posiadania akcji, walut czy towarów. Niezależnie od poziomu doświadczenia klien Instaforex oferuje sprawdzoną i intuicyjną platformę, profesjonalne wsparcie, edukacyjne zasoby oraz narzędzia umożliwiające świadome inwestowanie.

 

Zainwestuj z Instaforex w swój rozwój!

 

 

Dlaczego Instaforex?

 

 • Regulowane środowisko handlowe -
  licencja CySEC nr 266/15 i nadzór KNF

 • Bezpieczeństwo środków

 • Edukacja i wsparcie

 • Natychmiastowe i przyjazne wsparcie 24/5

 • Szeroki wybór instrumentów inwestycyjnych